جلوی تاکسی نشسته بودم و داشتم شماره‌های به‌دردنخور را از گوشی‌ام پاک می‌کردم. پسر جوانی که عقب نشسته بود از راننده پرسید: عمو از گوشیت راضی هستی؟» به راننده نگاه کردم. موبایل دستش نبود و داشت رانندگی می‌کرد. برگشتم و به پسر جوان نگاه کردم. پسر جوان هم به من خیره شده بود. فهمیدم که سوالش را از راننده نپرسیده و از من پرسیده است.  به پسر جوان گفتم: با منید؟» پسر گفت: بله، گوشیه خوبیه؟» گفتم: چرا به من گفتین عمو؟» پسر گفت: چی بگم؟. بگم پدرجان؟. بگم استاد؟».‌

‌سنم خیلی از پسر جوان بیشتر نبود. توی آینه نگاه کردم. اشتباه می‌کردم سنم خیلی بیشتر بود.‌

‌به نسبت پسر جوان من همان عمو، استاد یا پدرجان بودم. راننده هم مثل من عمو، استاد یا پدرجان بود. به راننده نگاه کردم راننده هم به من نگاه کرد.  از راننده پرسیدم: ما زود پیر نشدیم؟» راننده گفت: هم آره، هم نه. همینه دیگه» بعد گفت: اینها هم زود پیر میشن. چشم به هم بزنی اینها جای ما نشستن»‌

گفتم: اونوقت ما کجاییم؟» راننده گفت: ما مردیم» گفتم: چه زود!» راننده گفت: آره صد سالگی‌ هم که بمیریم باز جوانمرگ شدیم.» و خندید. من هم به زور خندیدم.‌

‌پسر جوان گفت: عمو از گوشیت راضی هستی؟» گفتم: ولم کن» راننده به پسر جوان گفت: آره، اینا گوشی‌های خوبیه».‌

‌چند دقیقه بعد من و راننده از تاکسی پیاده شدیم و پسر جوان آمد جلوی تاکسی نشست.‌

‌سروش صحت

https://t.me/weblog_nevis

از گوشیتون راضی هستید؟

از چاپلوس ها باید برحذر بود:

راننده ,‌ ,هم ,گفتم ,زود ,راضی ,پسر جوان ,نگاه کردم ,‌ ‌ ,راننده گفت ,از راننده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه وردپرس آفتاب السلام علیک یا فاطمه الزهرا سلام الله علیها خرید طرح لایه باز ecoiran سایت دانلود Melissa's info Dennis's site مطالب اینترنتی Sharon's page اکسس کنترل
دزدگ